Wprowadzenie do automatów

Pięć automatów bębnowych stanowi większość automatów online i istnieje wiele różnych rodzajów i motywów tych popularnych automatów wideo. Istnieją gry z opcjami bonusowymi na ekranie, w tym darmowymi spinami i mnożnikami, oraz gry z możliwościami bonusowymi poza ekranem.

Automaty do gry stały się popularne w wielu kasynach online i założę się, że jeśli raz odwiedziłeś kasyno, grałeś w dowolną grę na automacie. W tym przewodniku przedstawię podstawy wszystkich automatów.

automaty oferują

Granie na automatach

Zrozumienie, w jaki sposób gra się na automatach, jest czymś, czego można się nauczyć w ciągu kilku minut. Wszystkie automaty oparte są na jednej podobnej koncepcji – wkładaniu monet, obracaniu bębnów i sprawdzaniu harmonogramu wypłat, czy kombinacja była wygrana czy przegrana, ale przy wszystkich automatach będą migać i wydawać dźwięk, gdy uderzysz / uruchomisz zwycięską kombinację. Gdy już to zrozumiesz, następnym krokiem będzie przeczytanie harmonogramu wypłat, aby zobaczyć zwycięskie kombinacje, które będziesz dążyć do uruchomienia, w tym jackpot. Harmonogram wypłat jest wyświetlany na wszystkich automatach, a jego przeczytanie jest obowiązkowe przed rozpoczęciem gry, ponieważ pokazuje najwyższą wygraną oferowaną przez automat i zawiera zwycięskie symbole, które uruchamiają jackpoty, a także funkcje bonusowe.

Generator liczb losowych (RNG) – RNG to system komputerowy wbudowany we wszystkie automaty do gier, który jest odpowiedzialny za wynik kombinacji liczb losowych. RNG jest zaprogramowany ze stopą wypłaty między (75 – 95)%. Im dłużej gra się w tę grę, obowiązkowe jest zwrócenie do 95% całkowitej kwoty postawionej. Nie oznacza to, że za każdy postawiony 1 $ powinien zwrócić 95c. Stawka wypłaty jest podawana po pewnym okresie, w którym była najczęściej grana, a czasami automat może się poluzować z powodu faktu, że osiągnąłby https://ghost-team.pl punkt zwrotu wygranej.

Funkcje gry na automatach

Funkcje gier oferowane przez większość automatów do gier sprawiają, że automaty są interesujące. Automaty do gry dzielą się na dwie kategorie – klasyczne i ekskluzywne.

Klasyczne automaty – wykorzystują trzy szpule i mają jedną lub maksymalnie trzy linie wypłat. Używają wspólnych symboli, takich jak słupki, siódemki, podwójne słupki, król, walet i wiele innych. Klasyczne automaty nie oferują dodatkowych funkcji ani darmowych spinów w porównaniu do automatów na wyłączność.

Ekskluzywne automaty (Premium) – są to automaty wideo z wieloma liniami, wieloma monetami i wieloma nominałami, które oferują kilka funkcji gier, takich jak rundy bonusowe, darmowe spiny, mnożnik, symbole dzikie i symbol rozproszenia. W rundach premiowych symbol premii służy do uruchomienia rundy bonusowej, a symbol rozproszenia jest zwykle używany jako mnożnik, a także do aktywacji rundy bonusowej darmowego obrotu. Symbole używane w tych automatach różnią się między sobą w zależności od tematyki gry, ale większość funkcji, takich jak uruchamianie darmowych obrotów lub rund bonusowych, jest podobna.

Progresywne jackpoty – Progresywne jackpoty (niedostępne we wszystkich automatach) są uruchamiane przez trafienie w konkretną zwycięską kombinację przy maksymalnym zakładzie. Jackpot jest połączony w sieć z wieloma innymi automatami i stopniowo zwiększa swoją wartość, gdy ludzie grają w automaty. Wartość progresywnego jackpota jest wyświetlana u góry ekranu i stopniowo rośnie, ponieważ jest on połączony z innymi automatami i za każdym razem, gdy gracz obstawia, do jackpota jest dodawana określona kwota. Progresywny jackpot może osiągnąć nawet miliony dolarów w niektórych kasynach online.

Losowy progresywny jackpot – inne automaty do gry oferują losowy progresywny jackpot, który jest uruchamiany w dowolnym momencie podczas gry. Losowe progresywne jackpoty są podobne do progresywnego jackpota, ale tym razem nie musisz uderzać w określoną kombinację maksymalnego zakładu, aby uruchomić jackpota. Progresywny jackpot jest uruchamiany losowo w dowolnej wygrywającej kombinacji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *